RN731JTTD1262A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1262A10
JLCPCB Part #
C4072114
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS