RK73H2ERTTD9092F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD9092F
JLCPCB Part #
C5874723
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS