RK73H2ATTD5761D
MFR.Part #
RK73H2ATTD5761D
JLCPCB Part #
C6649266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS