RK73H2ERTTD8203F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8203F
JLCPCB Part #
C7050800
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS