SG73P1JTTD15R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD15R0D
JLCPCB Part #
C3938956
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS