RN73H2ETTD1380B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1380B25
JLCPCB Part #
C4025212
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS