RK73H2ERTTD6040F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6040F
JLCPCB Part #
C6649674
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS