RK73H2ERTTD6043D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6043D
JLCPCB Part #
C5726184
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS