RN73H1JTTD11R7F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD11R7F25
JLCPCB Part #
C4274431
Description
100mW 11.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS