RK73H2ERTTD4122D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4122D
JLCPCB Part #
C6186211
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS