RN73H1JTTD4530F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4530F10
JLCPCB Part #
C4079346
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS