RK73H2ERTTD19R6F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD19R6F
JLCPCB Part #
C6270786
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS