RK73H2ERTTD1202F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1202F
JLCPCB Part #
C5726088
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS