RN73R2ATTD2180C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2180C10
JLCPCB Part #
C3978280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS