RK73H2ERTTD1133F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1133F
JLCPCB Part #
C7342681
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS