RK73H2BTTD8872F
MFR.Part #
RK73H2BTTD8872F
JLCPCB Part #
C2575019
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS