RN73H2ETTD9312B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9312B50
JLCPCB Part #
C4086839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS