RK73H2BTTD8660F
MFR.Part #
RK73H2BTTD8660F
JLCPCB Part #
C514950
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS