RN73H2BTTD28R7C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD28R7C25
JLCPCB Part #
C2556535
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS