RN73R1JTTD8560F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8560F50
JLCPCB Part #
C2498123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 856Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS