RN73R1JTTD2321A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2321A05
JLCPCB Part #
C3962744
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS