RK73H2BTTD6802F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD6802F
JLCPCB Part #
C369050
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS