RK73B2HTTE101G
MFR.Part #
RK73B2HTTE101G
JLCPCB Part #
C2581266
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS