RK73H2BTTD6192D
MFR.Part #
RK73H2BTTD6192D
JLCPCB Part #
C6182919
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS