SG73G1JTTD38R3D
MFR.Part #
SG73G1JTTD38R3D
JLCPCB Part #
C6481580
Description
-55℃~+155℃ 333mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS