RK73H2BTTD59R0D
MFR.Part #
RK73H2BTTD59R0D
JLCPCB Part #
C6182917
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS