RK73H2BTTD39R0D
MFR.Part #
RK73H2BTTD39R0D
JLCPCB Part #
C2579138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS