ERJ-P08D2052V
MFR.Part #
ERJ-P08D2052V
JLCPCB Part #
C3986134
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS