RK73H2BTTD3R01F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3R01F
JLCPCB Part #
C830406
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS