SG73P1JTTD512J
MFR.Part #
SG73P1JTTD512J
JLCPCB Part #
C4334779
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS