RN73H2ETTD9421C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9421C10
JLCPCB Part #
C3999681
Description
250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS