RK73H2BTTD2701F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD2701F
JLCPCB Part #
C2482829
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS