RN732BTTD2183B50
MFR.Part #
RN732BTTD2183B50
JLCPCB Part #
C4220254
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS