RN73H1JTTD9313F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9313F50
JLCPCB Part #
C3959188
Description
100mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS