RK73H2BTTD2492D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2492D
JLCPCB Part #
C2578544
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS