RN732BTTD1132A10
MFR.Part #
RN732BTTD1132A10
JLCPCB Part #
C4146600
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS