RN73H1ETTP8561B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8561B25
JLCPCB Part #
C2534665
Description
62.5mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS