SG73S2E1RTTD2551F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2551F
JLCPCB Part #
C7079711
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS