RK73H2BTTD2000F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2000F
JLCPCB Part #
C346127
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS