AT1206DRE0711R3L
MFR.Part #
AT1206DRE0711R3L
JLCPCB Part #
C2133224
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS