RK73H2BTTD17R8F
MFR.Part #
RK73H2BTTD17R8F
JLCPCB Part #
C880178
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS