RN732BTTD1143F50
MFR.Part #
RN732BTTD1143F50
JLCPCB Part #
C4267203
Description
-55℃~+155℃ 114kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS