RK73H2BTTD1651F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1651F
JLCPCB Part #
C2482762
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS