RN73H1JTTD74R1D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD74R1D50
JLCPCB Part #
C4074868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS