RK73B1ERTTP155G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP155G
JLCPCB Part #
C2594583
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS