RN732BTTD1980B05
MFR.Part #
RN732BTTD1980B05
JLCPCB Part #
C4334673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS