RN73H1JTTD88R7C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD88R7C25
JLCPCB Part #
C4336041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS