RK73H2BTTD1581D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1581D
JLCPCB Part #
C2578742
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS