RN73H2ETTD4750F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4750F10
JLCPCB Part #
C3935801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS