RK73H2BTTD1300F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1300F
JLCPCB Part #
C880163
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS